Kviečiame paskanauti OMEGAFUL sveikų duonelių iš daigintų linų sėmenų ir saulėgrąžų. Jų sudėtyje esantys kiti produktai – kanapės, moliūgai, sezamo sėklos, migdolų riešutai ir kokosų riešutų drožlės, džiovinti vaisiai bei daržovės kurie yra ne ką mažiau naudingi mūsų organizmui.

OMEGAFUL duonelių gamybai mes daiginame linų sėmenų ir saulėgrąžų sėklas, kad išaugtų maistinė vertė ir būtų daugiau vitaminų. Tarp svarbiausių maistinių medžiagų yra omega–3, omega–6 ir omega–9, be kurių normali organizmo veikla yra tiesiog neįmanoma.  Jose taip pat yra vitamino B kompleksas, aukštos kokybės baltymai, vitaminai A, D, E, kalcio, nesočiųjų riebalų, fosforo ir fluoro.

Gydytojai ir dietologai
patvirtino

kad daigintas sėklas naudinga valgyti dėl jose esančių biologiškai aktyvių medžiagų ir vitaminų, kurie padeda stiprinti organizmo apsaugą ir užkirsti kelią ligoms – nervų ir endokrininės sistemos, širdies, plaučių, skrandžio ir kitų gyvybiškai svarbių organų.

Ypatingas
dėmesys

Duonelių gamyboje skiriamas naudojamų produktų maistinių medžiagų išsaugojimui. Šildomi ar kaitinami maisto produktai netenka svarbių maistinių medžiagų, pavyzdžiui fermentų, kurie sudaro apie 85% visos produktų vertės. OMEGAFUL duoneles džioviname 45 C temperatūroje, todėl šiuos produktus galima vadinti žaliu maistu. Toks gamybos būdas padeda išsaugoti vitaminus ir mineralus. Nekeptos ir nepasterizuotos duonelės – tai natūralus, žalias ir gyvas maisto produktas, nes vartojamas neapdorotas. Mūsų duonelėse nėra gyvūninės kilmės produktų, GMO sudėtinių dalių, sojų produktų, krakmolo, mielių, dirbtinių priedų, pieno produktų.

Ypatingas
dėmesys

OMEGAFUL džiovintos duonelės yra tinkamas užkandis gerai savijautai palaikyti, kai turime spręsti svarbias užduotis ir priimti tinkamus bei patikimus sprendimus.

Mes rūpinamės duonelių skonio savybėmis, sujungdami naudingus sveikatai ingredientus ir išskirtinį jų skonį bei traškesį.

Šiandien mes esame itin aktyvūs – ilgai dirbame, daug keliaujame, todėl nespėjame laiku sveikai pavalgyti. Kiekvienam skubančiam arba besirūpinančiam savo ir artimųjų sveikata vietoje bet kokio užkandžio siūlome duonelių. Jos yra puikus užkandis darbe, kelionėse ar vaikams mokykloje.