Bananai

Bananai turi teigiamą poveikį širdies, kepenų ir smegenų veiklai. Juose yra vadinamojo džiaugsmo hormono, kuris gali pagerinti nuotaiką.

Bananai – rekordininkai kalio kiekiu, jis būtinas mikroelementas širdies, smegenų ir raumenų veiklai. Juose daug vitamino C, kuris yra natūralus antioksidantas, kuris padeda išlikti jauniems ir gražiems, saugo organizmą nuo infekcijų ir peršalimo ligų sukėlėjų.

Bananuose yra ir B grupės vitaminų, padedančių mažinti stresą ir dirglumą, mieguistumą, gerinančių atmintį ir dėmesį, išlaikančių plaukus ir odą sveikus.

Vitaminas E bananuose yra nepakeičiama priemonė odai, jis atsakingas už jos lygumą ir elastingumą. Karotinas padeda organizmui susidoroti su senėjimo procesu, apsaugo nuo onkologinių ligų, stabdo širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi.

Bananų vartojimas padeda mažinti kraujo spaudimą, o jų pluoštinė struktūra yra naudinga skrandžiui.

Džiovintų bananų savybės yra žinomos sportininkams, kuriems reikia gliukozės, ypač norint prieš varžybas įgyti energijos ir jėgų. Džiovinti bananai turi daug kalio, kuris padeda iš organizmo pašalinti skysčių perteklių.

Tiek švieži, tiek džiovinti bananai yra turtingi cukrumi, kuris virškinant greitai patenka į kraujotaką, todėl greitai atstato jėgas esant dideliam fiziniam krūviui.

Džiovintų duonelių „Omegaful“ gamybai naudojame šviežius bananus, kuriuos džioviname 45 C laipsnių temperatūroje, nenaudojant jokių cheminio apdirbimo priemonių. Naudingų savybių, vitaminų ir mineralų bananai džiovinant nepraranda.

Bananus skanaukite mūsų duonelėse OMEGAFUL: