Razinos

Razinos – džiovinti vynuogių vaisiai. Vynuogių uogos yra nuostabios, o džiovintų naudingos savybės dauginamos kelis kartus.

Jose yra magnio, kalio, geležies, boro, antioksidantų, baltymų, tiamino, niacino, azotinių medžiagų. Net nedideliame kiekyje ląstelienos yra vitaminų B1, B2, B5. Beveik visos žmogaus organizmo sistemos gali pasinaudoti gydomuoju razinų poveikiu. Šie džiovinti vaisiai naudojami anemijos, karščiavimo, virškinimo sutrikimų, širdies ligų ir inkstų nepakankamumo gydymui. Razinos taip pat yra naudingos žmonėms, kuriems slenka plaukai.

Razinos labai naudingos nėščioms moterims, kurioms trūksta hemoglobino ir geležies. Geležies trūkumas ir mažas hemoglobino kiekis kraujyje daro blogą poveikį mitybai ir vaisiaus vystymuisi. Kalcio poreikis organizmui nėštumo metu padvigubėja, o razinos yra puikus šios mineralinės medžiagos šaltinis. Mamos, kurios žindo kūdikius, gali padidinti ir pagerinti pieno laktaciją, todėl joms rekomenduojame į savo mitybą įtraukti ir „Omegaful“ duoneles su razinomis.

Kraujotakos sistemos reguliavimui taip pat tinka naudoti razinas. Didelis kiekis kalio ir magnio stiprina miokardą, pagerina impulsų laidumą ir subalansuoja širdies susitraukimus. Razinos žymiai sumažina patinimą ir mažina kraujo spaudimą.

Oleanolio rūgštis, esanti razinose – puikus antioksidantas ir veikia kaip bakterijų slopintuvas, todėl razinos tinkamos dantų problemų šalinimui.

Rasta razinose ir boro, kuris yra būtinas osteoporozės prevencijai. Jos padeda organizmui išlaikyti ir tinkamai naudoti kalcį.

Razinos yra rekomenduojamos gydant kvėpavimo takų ligas – bronchitą, plaučių uždegimą, faringitą, padeda atsikosėti.

Mėgaukitės razinomis OMEGAFUL duonelėse: